ooops!

Bola raz jedna planétka a na nej kde sa vzal,tu sa vzal,odrazu sa vyskytol ….a plodí.Plodí s chuťou a vervou ako na bežiacom páse-názory a aj iné veci.Tie jeho názory voláme plodmi ducha.Pravda len tak na okraj je treba spomenúť,že on si neuvedomuje ,že plodí iba názory.Podľa jeho názoru sú to sväté pravdy.Okrem názorov „plodí“ aj mnoho iných vecí.Niektoré sú prospešné,niektoré nie a pochopiteľne ako kedy a ako pre koho,ale v globále sa zdá,že prospieva,súdiac podľa toho,ako sa jeho počty na planétke utešene zvyšujú,teda až na chvíle keď mu v makovici prdne a v „svätom“ zápale sa rozhodne presadiť svoje názory-pravdy „per vojnam“.V takej chvíli je mu lautr jedno,že príde o svoj jedinečný,neopakovateľný,nikým a ničím nenahraditeľný život.V takej chvíli má iba jeden cieľ,presadiť svoj názor-pravdu za každú cenu.V takej chvíli,insitne fizoloficky vyjadrené „blaženej osprostenosti“ ide všetok zdravý rozum bokom a nastane mazec a božie dopustenie.

No a to je asi tak všetko podstatné o ňom a o tom,čo mu je bytostne vlastné.Je to skrátka ešte nevyspelý,nezrelý a z pohľadu iných životných druhov planétky,ale aj niektorých členov vlastného druhu  poľutovania hodný chmuľo.Po pravde my insitní fizolofi z globálneho uhla pohľadu,alebo ak chcete zrakom orla zastávame názor a pochopiteľne nie pravdu,že ak by sa tento smiešny druh jedného pekného dňa z planétky odporúčal dopreč,tak by si zrejme všetky ostatné druhy zhlboka vydýchli.

P.S.Niekto zodpovedný v rámci svojej právomoci a svojho názoru-pravdy údajne z dôvodu porušenia pravidiel diskusného fóra zablokoval autorovi diskusné konto,teda v prípadnej diskusii bude musieť držať hubu:)

Národniari sveta spojte sa!

11.01.2026

Blog je reakciou CHAT-u GPT na blog novéhoblogera42….“Jacques Baud“.Aby bolo jasné prípadným reagujúcim diskutérom.Osobne vnímam všetky sankčné aktivity a rozhodnutia EU voči jednotlivcom za sporné z hľadiska práva a slobody prejavu!! JA: „Všetci roduverní národniari EU protestujúci proti zrušeniu práva veta,spoločnému európskemu štátu,spoločnej [...]

Kráľ je nahý!

07.01.2026

Môj nebohý svokor zvykol v debatách používať hlášku „len tak na okraj“.Nakoniec vždy vysvitlo,že argument „na okraj“ bol tým argumentom,ktorý posunul debatu od nedôležitého,alebo nezmyselného k tomu podstatnému. V duchu argumentu „na okraj“ bude aj moje dnešné čapnutie do vodičky.Veď viete,to je keď sa hodí kamienčok a voda sa iba máličko zavlní. Vo svete [...]

Čo napísal la vida o etike a morálke.

30.01.2025

Vážená insitno fizolofická verejnosť prítomná na tomto insitno fizolofickom kec fóre.Na dnes som pre vás pripravil ďaľšiu perlu ducha v najsvatenejšejšej viere,že ju nehádžem sviniam,ale človekom s veľkým Č.Upozorňujem vopred,že tento môj názor,je cielenou manipuláciou s cieľom dosiahnuť v ľuďoch zmenu vo vedomí v konjunkcii s Božím zámerom pre [...]

Minneapolis

Federálni agenti budú v Minneapolise nosiť telové kamery, oznámila Noemová

03.02.2026 06:58

Vybaviť agentov ICE telovými kamerami v uplynulých dňoch žiadali hlavne predstavitelia Demokratickej strany.

kyjev

ONLINE: Školy i obytné budovy. Rusi v noci opäť udreli na Ukrajinu

03.02.2026 06:32

Ruská armáda útočila balistickými strelami a dronmi aj na druhé najväčšie ukrajinské mesto Charkov.

Clintonovci  Bill Clinton Hillary Clintonová

Hrozilo im väzenie. Clintonovci napokon budú vypovedať pred Kongresom v Epsteinovej kauze

03.02.2026 06:16

Povedali vám pod prísahou, čo vedia, ale vám je to jedno, reagoval na sociálnej sieti X exprezidentov hovorca Angel Ureňa.

Russia Ukraine Prisoners

Ukrajinci zrátali počet cudzincov, ktorých Rusi poslali na front. Koľko týchto žoldnierov v minulom roku zomrelo?

03.02.2026 06:00

Cudzincom ktorí dobrovoľne i proti vlastnej vôli riskujú vlastný život v bojujúcej ruskej armáde, sľubujú aj zrýchlené udelenie štátneho občianstva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 75889x
Priemerná čítanosť článkov: 1897x

Autor blogu

Kategórie