Založ si blog

Ako je to u nás na Auriane.

Tak už je to tu.Už vypukla tá divno komédia s názvom školský rok aj s jej aktérmi,čo im hovoríte všetci školopovinní.

No a pretože tá komédia sa tu u vás neodmysliteľne spája aj so slovom trápenie,tak mi to nedá a ja vám to poviem.Poviem vám,ako to máme tam u nás na Auriane,hoci by som nemal a dosť tým riskujem,ale kto pestuje adrenalínové športy,ten chápe.

U nás na Auriane máme funkčný edukačný systém AVUS,čo znamená autonómny vyučovací univerzálny systém .Parametre systému boli a sú priebežne nastavované v spolupráci najlepších mozgov a tiež umelej inteligencie.Hlavnou podstatou našeho auriánskeho systému je to,že edukácia prebieha na celej planéte rovnako.To znamená,že všetci študenti na planéte dostávajú rovnaké informácie.Takýmto spôsobom bol vylúčený akýkoľvek možný škodlivý subjektívny vplyv učiteľa,pretože výskumy potvrdili,že subjekt učiteľa aj s jeho osobnostnými kvalitami v žiadnom prípade nemôže byť zárukou potrebnej kvality edukačného procesu.

Výhody AVUS-u sa prejavujú v spoločnosti celoplošne vo všetkých oblastiach a to hlavne na prístupe k riešeniu celospoločenských problémov,nakoľko vplyv univerzality a jednotnosťi edukačného systému AVUS sa logicky prejavuje na účelnosti konania všetkých členov spoločnosti.

Toľko v skratke o AVUS-e,ale je treba dodať,že takpovediac hlavným činiteľom majúcim vplyv na jeho presadenie sa bol iný historický objav a to objav Energitu.

Energit je druh energie,ktorá je dostatočne veľká,bezpečná,ekologická a tým pádom aj blbcami nezneužiteľná a ktorá u nás posunula spoločenský vývoj a podpísala sa na odstránení väčšiny spoločenských triednych rozdielov a to tak,že teraz majú všetci členovia spoločnosti neobmedzený prístup ku všetkým pôžitkom ,ktoré Auriana môže ponúknuť.U vás sa tomu tuším hovorí utópia.Pochopiteľne tak ako aj u vás,nájdu sa výnimky ako som ja,čo im ani to nestačí a sú kôliva adrenalínu ochotní riskovať aj napriek zákazu zneužiť Energit na cestovanie v čase,aby na takých rozvojových planétach ako je tá vaša prezrádzali ako to tam u nás chodí v bláhovej snahe ovplyvniť a urýchliť váš vývoj .

Tak to len tak narýchlo v skratke,keď sa už u vás začala tá školská komédia,ale nevravte to nikomu,lebo ak sa auriánske úrady domáknu,že som zneužil Energit a napriek odporúčaniam AVUS-u a úradnému zákazu sa tu takto nezodpovedne odbavujem,tak mám doživotné utrum a budem rád ,ak ma nešupnú za trest do štvrtého kvadrantu,kde už prestáva všetka zábava.Domáci Asgarďania sú ľudožrúti a za boha považujú zubnú kefku,čo tam zabudol jeden náš astronaut.

Tak sa držte Vy „divoši“ a makajte na sebe,aby som tu na Zemi keď sa nabudúce zastavím našiel už vyusmievanejšie prostredie.

Hor sa Slovač!

25.04.2021

Hor sa slovač! Aneb ako sa mení svet v novodobej lampárni. Oňahdy,keď ste sa chceli na niečo sťažovať,štát mal pre tento účel zriadenú inštitúciu zvanú Lampáreň,ktorá sa tešila medzi pospolitým ľudom veľkej obľube.Pre vtedajšie lampárne bolo zvláštne,že ich úradovňami neboli akoby sa mohlo zdať príslušné pracoviská na železnici,ale zvyčajne sa nimi stávali [...]

Vyhlásenie svetového Výboru pre ochranu práv vírusov.

14.04.2021

Vyhlásenie svetového vVýboru pre ochranu práv vírusov.(ďalej len VPOPV) Nakoľko bedlivé oko mediálnej siedmej veľmoci z nejakého dôvodu ,o ktorom autor tohoto článku pre istotu nechce konšpirovať,prehliadlo túto z pohľadu zvládania dôsledkov pandémie Covid-u veľmi dôležitú informáciu,považuje autor za potrebné zverejniť správu v plnom znení,aby si čitatelia mohli [...]

Homo Paradoxis! ?

12.04.2021

Podtitul Byť,alebo nebyť, aneb na vakcinačnom fronte nič nové aneb prelet nad okakaným dvorčekom. Aj keď nadpis všeličo napovie o obsahu,v skutočnosti autor len použil známy reklamný trik ako ťahák v očakávaní profitu vyjadreného počtom čitateľov a tým aj ovplyvnených makovíc:) In medias res. Vekmi overená skúsenosť velí,čím viac vieš,tým viac si schopnejší [...]

Bratislava, most Lafranconi, kolóny, doprava, autá

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

babaryka

Chcel vyzvať Lukašenka, teraz mu hrozí 15 rokov za mrežami

22.06.2021 14:29

Bývalý bankár Viktar Babaryka tvrdí, že stíhanie voči nemu je spolitizované.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 12029x
Priemerná čítanosť článkov: 1203x

Autor blogu

Kategórie