Založ si blog

Oznam ÚPBZ

Oznam Úradu Pre Božie Záležitosti.

Vážení občania planéty Zem.Na náš Úrad Pre Božie Záležitosti(´dalej len ÚPBZ) s príslušnosťou pre Zem a priľahlé planéty sú denne doručované sťažnosti veľkej skupiny nespokojných občanov planéty Zem ohľadom stvoriteľského diela božieho.Vzhľadom na skutočnú závažnosť predmetných sťažností a tiež na pokyn „zhora“ ÚPBZ rozhodol v intenciách zásad presadzovania plnej transparentnosti o zverejnení tohto oznamu a to z dôvodu kategorizácie a tiež aby sa v rámci plurality názorov mohli v prípade záujmu k predmetným sťažnostiam vyjadriť aj iní občania,ktorí taký záujem majú a považujú za potrebné pridať svoju pripomienku ku sťažnosti a ktorí doteraz nedisponovali informáciou,že je možné takéto sťažnosti na našom ÚPBZ podávať.Pre doplnky ďaľších občanov v predmetnej veci teda sťažností občanov bol ÚPBZ stanovený termín dva týždne od zverejnenia v zmysle zásad Božieho Poriadku HlavaXXII .čl.2,(a)

Po tomto termíne už nebudú ďaľšie doplnky ku sťažnosti prijímané,ale budú predmetom samostatných úradných konaní.

Adresa:Oddelenie sťažností,Boží úrad,Nebo

Vec:Sťažnosť na Pána Boha pre dôvodné podozrenie z odfláknutej práce.

My dolupodpísaní* občania planéty Zem podávame na úrad pre božie záležitosti túto sťažnosť pre nedokonaklosť božieho diela,pretože sa vo svojich životoch dennodenne musíme potýkať s rôznymi príkoriami a problémami,ktoré nám život všakovako znepríjemňujú,ba nebojíme sa vysloviť presvedčenie,že ho robia priam neznesiteľne ťažkým.

Vážení občania planéty Zem,tu je miesto pre Vaše pripomienky.Pre rozsah a formu pripomienok sú stanovené bežné pravidlá tohto fóra,pričom je vhodné pamätať aj na preferencie toho najvyššieho rozhodovacieho miesta o ktorom sa všeobecne traduje presvedčenie,že je srandista.

*Stačí váš nick.podávanie sťažností je povinne anonymné kvôliva vám samotným a my na ÚPBZ ako aj ten najvyšší sme ako na Barrandove-vieme všetko.

Protiváha NATO

24.02.2024

Protiváha k NATO Washington požaduje, aby Moskva anulovala rozhodnutí o vytvoření vojenského bloku z latinskoamerických zemí poblíž hranic USA. Americké ministerstvo zahraničí bylo rozhořčeno brilantním projevem Marie Zacharové, oficiální zástupkyni ruského ministerstva zahraničí. Spojené státy americké svým charakteristickým svérázným arogantním způsobem, [...]

Fínsky bloger šokoval Facebook.

25.01.2024

Ptáte se na výsledky ruské „agrese“? Jsou následující: polovina Evropy a část Asie dostala svou státnost z rukou nebo pomocí tohoto konkrétního státu. Pojďme si připomenout, kdo přesně: – Moje Finsko v letech 1802 a 1918 .. (do roku 1802 nikdy nemělo vlastní stát). – Lotyšsko v roce 1918 (do roku 1918 nikdy nemělo vlastní stát). – Estonsko v roce 1918 [...]

List Ježiškovi

21.12.2023

Milý Ježiško.Prepáč,že Ťa po roku zas otravujem svojimi pindami,ale bodaj Ťa stislo,jednoducho mi nedá a akýsi asi pomätený,alebo pomýlený/povedz mi Ty/ vnútorný hlas v makovici mi stále dáva silu neprestať dúfať a nestrácať nádej v jednotu našich spoločných záujmov. Píšem Ti aj preto,lebo vonku je počasie,že by ani politika nevyhnal,fakt netuším,ktorý ťupák [...]

cviková

Sudkyňa Cviková uspela v Štrasburgu: Štát ju väznil protizákonne, priznal jej aj odškodné

14.06.2024 10:00

Cviková má prerušený výkon funkcie sudkyne. Obvinenia vznesené voči nej mali spojitosť s tzv. kauzou Búrka.

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Inaugurácia Pellegriniho krok za krokom: Program má až do večera, pôjde aj mimo Bratislavy. Pripravte sa na obmedzenia

14.06.2024 10:00

Nový prezident bude mať počas prvého dňa nabitý program, slávnosť budú sprevádzať dopravné obmedzenia.

Dolinková

Dolinková spolitizovala nezávislý úrad NIHO. Ani ušetrených 110 miliónov nestačilo, KDH sa obráti na Pellegriniho

14.06.2024 09:49

Slovensko takúto agentúru dlhodobo nemalo, hoci je to štandardom v zahraničí. Podľa novely zákona by v NIHO malo dôjsť k viacerým nelogickým zmenám.

Lotyšsko, NATO

Ostrá odpoveď na ruskú hrozbu: NATO nasadí viac ako 300-tisíc vojakov v prípade útoku

14.06.2024 09:45

Dosiaľ nebolo zverejnené, koľkými vojakmi by prispeli jednotlivé členské krajiny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 55882x
Priemerná čítanosť článkov: 1693x

Autor blogu

Kategórie