Založ si blog

Oznam ÚPBZ

Oznam Úradu Pre Božie Záležitosti.

Vážení občania planéty Zem.Na náš Úrad Pre Božie Záležitosti(´dalej len ÚPBZ) s príslušnosťou pre Zem a priľahlé planéty sú denne doručované sťažnosti veľkej skupiny nespokojných občanov planéty Zem ohľadom stvoriteľského diela božieho.Vzhľadom na skutočnú závažnosť predmetných sťažností a tiež na pokyn „zhora“ ÚPBZ rozhodol v intenciách zásad presadzovania plnej transparentnosti o zverejnení tohto oznamu a to z dôvodu kategorizácie a tiež aby sa v rámci plurality názorov mohli v prípade záujmu k predmetným sťažnostiam vyjadriť aj iní občania,ktorí taký záujem majú a považujú za potrebné pridať svoju pripomienku ku sťažnosti a ktorí doteraz nedisponovali informáciou,že je možné takéto sťažnosti na našom ÚPBZ podávať.Pre doplnky ďaľších občanov v predmetnej veci teda sťažností občanov bol ÚPBZ stanovený termín dva týždne od zverejnenia v zmysle zásad Božieho Poriadku HlavaXXII .čl.2,(a)

Po tomto termíne už nebudú ďaľšie doplnky ku sťažnosti prijímané,ale budú predmetom samostatných úradných konaní.

Adresa:Oddelenie sťažností,Boží úrad,Nebo

Vec:Sťažnosť na Pána Boha pre dôvodné podozrenie z odfláknutej práce.

My dolupodpísaní* občania planéty Zem podávame na úrad pre božie záležitosti túto sťažnosť pre nedokonaklosť božieho diela,pretože sa vo svojich životoch dennodenne musíme potýkať s rôznymi príkoriami a problémami,ktoré nám život všakovako znepríjemňujú,ba nebojíme sa vysloviť presvedčenie,že ho robia priam neznesiteľne ťažkým.

Vážení občania planéty Zem,tu je miesto pre Vaše pripomienky.Pre rozsah a formu pripomienok sú stanovené bežné pravidlá tohto fóra,pričom je vhodné pamätať aj na preferencie toho najvyššieho rozhodovacieho miesta o ktorom sa všeobecne traduje presvedčenie,že je srandista.

*Stačí váš nick.podávanie sťažností je povinne anonymné kvôliva vám samotným a my na ÚPBZ ako aj ten najvyšší sme ako na Barrandove-vieme všetko.

Hor sa Slovač!

25.04.2021

Hor sa slovač! Aneb ako sa mení svet v novodobej lampárni. Oňahdy,keď ste sa chceli na niečo sťažovať,štát mal pre tento účel zriadenú inštitúciu zvanú Lampáreň,ktorá sa tešila medzi pospolitým ľudom veľkej obľube.Pre vtedajšie lampárne bolo zvláštne,že ich úradovňami neboli akoby sa mohlo zdať príslušné pracoviská na železnici,ale zvyčajne sa nimi stávali [...]

Vyhlásenie svetového Výboru pre ochranu práv vírusov.

14.04.2021

Vyhlásenie svetového vVýboru pre ochranu práv vírusov.(ďalej len VPOPV) Nakoľko bedlivé oko mediálnej siedmej veľmoci z nejakého dôvodu ,o ktorom autor tohoto článku pre istotu nechce konšpirovať,prehliadlo túto z pohľadu zvládania dôsledkov pandémie Covid-u veľmi dôležitú informáciu,považuje autor za potrebné zverejniť správu v plnom znení,aby si čitatelia mohli [...]

Homo Paradoxis! ?

12.04.2021

Podtitul Byť,alebo nebyť, aneb na vakcinačnom fronte nič nové aneb prelet nad okakaným dvorčekom. Aj keď nadpis všeličo napovie o obsahu,v skutočnosti autor len použil známy reklamný trik ako ťahák v očakávaní profitu vyjadreného počtom čitateľov a tým aj ovplyvnených makovíc:) In medias res. Vekmi overená skúsenosť velí,čím viac vieš,tým viac si schopnejší [...]

Drôt / Železná opona / Hranica /

Bývalí funkcionári komunistického režimu Štrougal a Vajnar už nebudú stíhaní za strieľanie na hraniciach

18.05.2021 23:35

Prokuratúra sa zhodla s konštatovaním znalcov, že obaja bývalí politici trpia duševnou chorobou, ktorá im znemožňuje porozumieť zmyslu trestného konania.

Bielorusko / Minsk / Protesty / Lukašenko /

V Bielorusku zablokovali populárny spravodajský portál, ktorý mapoval protesty proti Lukašenkovi

18.05.2021 22:22

Úrady taktiež obvinili web z daňových únikov a začali vyšetrovať popredných predstaviteľov stránky, ktorým by mohol hroziť až 7-ročný trest odňatia slobody.

Ide o pravdu, Andrea Letanovská

Letanovská (Spolu) v Ide o pravdu: Ľudí desí vládny chaos. Odbornosť bude mať vyššiu cenu ako populizmus

18.05.2021 21:30

Odišla z parlamentu aj zo strany Za ľudí. „Pod vedením Remišovej prestala ísť smerom, ktorým sme vykročili pred voľbami," povedala Andrea Letanovská. Odmieta, že by onkologickí pacienti nedostali počas pandémie potrebnú liečbu. Ale priznáva, že pribúdajú chorí ľudia, ktorí sa báli ísť k lekárovi.

hacker

Tisíce zrušených vyšetrení a operácií. Írsko bojuje s následkami rozsiahleho kyberútoku na zdravotnícky systém

18.05.2021 21:25

Na odstraňovanie následkov útoku boli nasadené stovky ľudí. Môže však trvať týždne, kým sa zdravotnícky systém vráti do bežnej prevádzky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 11543x
Priemerná čítanosť článkov: 1154x

Autor blogu

Kategórie