Založ si blog

Ako je to u nás na Auriane I.

Zdroj:MS*

Na Auriane sa už pred pár storočiami celospoločensky presadil úzus,ktorého podstatou je filozofia založená na jednoduchej myšlienke,že pokiaľ z historickej skúsenosti v otázke existencie božej rezultuje možnosť neustáleho antagonistického konfliktu medzi tými čo sú za a tými,čo sú proti a z tej príčiny vznikajúcich rôznych extrémistických prejavov spojených s agresívnym presadzovaním sa a zbytočným utrpením tak je pre odstránenie týchto neželaných javov najracionálnejším prístupom tzv.stredná cesta.Podstatou tej strednej cesty je dôsledné celospoločenské uplatňovanie názoru,že pokiaľ chceme v spoločnosti odstrániť možnosť neustáleho konfliktu a z neho plynúcich zbytočných škodlivých následkov na škodách na majetku a utrpení občanov,je nevyhnutné do spoločenských regulatívov implementovať také nariadenia a také výchovné postupy ktoré budú zohľadňovať dôkaznú nemožnosť preukázania pravdy a skutočnej reality na oboch stranách názorového spektra.

Na podklade filozofie tzv.strednej cesty boli celoplanetárne do legislatívy zavedené reguláty smerujúce do edukačného procesu mladých generácií v systéme AVUS*a tiež do edukácie v rodinnom prostredí.

V systéme AVUS* je dôraz kladený na prezentáciu filozofických a vedeckých pojednaní z hľadiska nemožnosti exaktného dokázania existencie božej a zdôvodnenia presadzovania tzv.strednej cesty z dôvodu traumatuzujúcich historických skúseností.

Možné škodlivé edukačné vplyvy na výchovu mladej generácie v rodinnom prostredí z hľadiska presadenia tzv.strednej cesty boli dosiahnuté čiastkovo aj legislatívnym obmedzením rodičovských práv v tom smere,že rodičia môžu prezentovať svojim deťom svoj individuálny názor na otázku existencie božej,ale nemajú právo svoje deti nútiť do praktikovania svojej viery a v tomto sú práva detí založené na princípe dobrovoľnosti.

Proces presadenia sa filozofie tzv.strednej cesty na Auriane bol výsledkom storočia trvajúceho vývojového procesu poznačeného mnohými ľudskými tragédiami,ale s postupom technológií umožňujúcich odstraňovanie tzv.triednych rozdielov,edukačných rozdielov mladých generácií a zvyšovania miery pocitov šťastia a spokojnosti so svojim životom sa chvála auriancom filozofia tzv.strednej cesty presadila a v súčasnosti sú jej atribúty odrazené v bežnej a zažitej realite a mentalite spoločnosti,bez zbytočného utrpenia individuálnych a spoločenských tragédií.

Záverom ostáva len dúfať,že občania planéty Zem sa poučia z našich auriánskych skúseností a budú svoj vývoj smerovať v smere možných riešení k odstraňovaniu spoločenských problémov.

*MS -Makovicový softvér pozemšťana fičiaceho na konjunkcii spasiteľského komplexu a idealistickej predstavy,že nie je možné,aby ľudská hlúposť bola nekonečná.

*AVUS-auriánsky vyučovací univerzálny systém

CML*

17.09.2020

Auriana-na hodine dejepisu. Tak milé deti,dnes si povieme,ako to bolo na našej krásnej Auriane voľakedy dávno ešte v dobe,keď bola naša civilizácia len na počiatku svojho vývoja,keď bola naša spoločnosť podobne ako tí kojenci v plienkach a nie bez príčiny sa tej časti našej histórie hovorí doba temna. Ako všetci viete,dnes si všetci občania našej planéty užívajú [...]

Oné. ..

08.09.2020

ONÉ… Podtitul:historické prvenstvo Slovenska Čas:ráno Miesto: salaš na grúni pod lesom Postavy: bača,honelníci,ovčeky Dej😮 tom,ako bačovi svitlo a ovčekom z toho cvrklo Ráno za rozbresku vstal bača Ďuro vyšiel pred svoju klimatizovanú kolibu, poškrabkal sa vo vajciach,rozhliadol sa orlím zrakom po salaši a v tej chvíli sťaby blesk z jasného neba mu to svitlo.Boha [...]

Oznam ÚPBZ

03.09.2020

Oznam Úradu Pre Božie Záležitosti. Vážení občania planéty Zem.Na náš Úrad Pre Božie Záležitosti(´dalej len ÚPBZ) s príslušnosťou pre Zem a priľahlé planéty sú denne doručované sťažnosti veľkej skupiny nespokojných občanov planéty Zem ohľadom stvoriteľského diela božieho.Vzhľadom na skutočnú závažnosť predmetných sťažností a tiež na pokyn [...]

ministri, koalícia, sulík, kollár, matovič, kiska

Slosiarik: Pokles preferencií OĽaNO je výnimočný. Matovič sa stal hromozvodom

03.03.2021 09:00

Preferenčný pokles OĽANO počas prvého roka vládnutia o viac ako polovicu volebného výsledku je podľa Martina Slosiarika z Focusu výnimočný.

Minister obrany SR Jaroslav Naď

Naď nevie, ako sa rozhodli koaliční partneri. Sústreďme sa na prácu, odkázal

03.03.2021 08:50

OĽANO nemá informácie o tom, ako sa skončili debaty koaličných partnerov. Jaroslav Naď považuje niektoré konflikty za zbytočné.

Celoplošné testovanie / Koronavírus /

Covid automat: Situácia sa komplikuje, sčernelo už 30 okresov

03.03.2021 06:50

Čísla pre Covid automat sa na Slovensku zhoršujú. S čím musíte počítať od začiatku budúceho týždňa, dostal sa medzi čierne okresy aj ten váš?

koronavírus, Tokio, Japonsko

ONLINE: Portugalsko bolo na tom zle, dnes má vírus pod kontrolou

03.03.2021 06:00, aktualizované: 09:45

Portugalsko od januára dokázalo prudko zvrátiť situáciu s koronavírusom. Vtedy patrilo k najviac zasiahnutým krajinám sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 4772x
Priemerná čítanosť článkov: 954x

Autor blogu

Kategórie