Založ si blog

Ako je to u nás na Auriane I.

Zdroj:MS*

Na Auriane sa už pred pár storočiami celospoločensky presadil úzus,ktorého podstatou je filozofia založená na jednoduchej myšlienke,že pokiaľ z historickej skúsenosti v otázke existencie božej rezultuje možnosť neustáleho antagonistického konfliktu medzi tými čo sú za a tými,čo sú proti a z tej príčiny vznikajúcich rôznych extrémistických prejavov spojených s agresívnym presadzovaním sa a zbytočným utrpením tak je pre odstránenie týchto neželaných javov najracionálnejším prístupom tzv.stredná cesta.Podstatou tej strednej cesty je dôsledné celospoločenské uplatňovanie názoru,že pokiaľ chceme v spoločnosti odstrániť možnosť neustáleho konfliktu a z neho plynúcich zbytočných škodlivých následkov na škodách na majetku a utrpení občanov,je nevyhnutné do spoločenských regulatívov implementovať také nariadenia a také výchovné postupy ktoré budú zohľadňovať dôkaznú nemožnosť preukázania pravdy a skutočnej reality na oboch stranách názorového spektra.

Na podklade filozofie tzv.strednej cesty boli celoplanetárne do legislatívy zavedené reguláty smerujúce do edukačného procesu mladých generácií v systéme AVUS*a tiež do edukácie v rodinnom prostredí.

V systéme AVUS* je dôraz kladený na prezentáciu filozofických a vedeckých pojednaní z hľadiska nemožnosti exaktného dokázania existencie božej a zdôvodnenia presadzovania tzv.strednej cesty z dôvodu traumatuzujúcich historických skúseností.

Možné škodlivé edukačné vplyvy na výchovu mladej generácie v rodinnom prostredí z hľadiska presadenia tzv.strednej cesty boli dosiahnuté čiastkovo aj legislatívnym obmedzením rodičovských práv v tom smere,že rodičia môžu prezentovať svojim deťom svoj individuálny názor na otázku existencie božej,ale nemajú právo svoje deti nútiť do praktikovania svojej viery a v tomto sú práva detí založené na princípe dobrovoľnosti.

Proces presadenia sa filozofie tzv.strednej cesty na Auriane bol výsledkom storočia trvajúceho vývojového procesu poznačeného mnohými ľudskými tragédiami,ale s postupom technológií umožňujúcich odstraňovanie tzv.triednych rozdielov,edukačných rozdielov mladých generácií a zvyšovania miery pocitov šťastia a spokojnosti so svojim životom sa chvála auriancom filozofia tzv.strednej cesty presadila a v súčasnosti sú jej atribúty odrazené v bežnej a zažitej realite a mentalite spoločnosti,bez zbytočného utrpenia individuálnych a spoločenských tragédií.

Záverom ostáva len dúfať,že občania planéty Zem sa poučia z našich auriánskych skúseností a budú svoj vývoj smerovať v smere možných riešení k odstraňovaniu spoločenských problémov.

*MS -Makovicový softvér pozemšťana fičiaceho na konjunkcii spasiteľského komplexu a idealistickej predstavy,že nie je možné,aby ľudská hlúposť bola nekonečná.

*AVUS-auriánsky vyučovací univerzálny systém

Hor sa Slovač!

25.04.2021

Hor sa slovač! Aneb ako sa mení svet v novodobej lampárni. Oňahdy,keď ste sa chceli na niečo sťažovať,štát mal pre tento účel zriadenú inštitúciu zvanú Lampáreň,ktorá sa tešila medzi pospolitým ľudom veľkej obľube.Pre vtedajšie lampárne bolo zvláštne,že ich úradovňami neboli akoby sa mohlo zdať príslušné pracoviská na železnici,ale zvyčajne sa nimi stávali [...]

Vyhlásenie svetového Výboru pre ochranu práv vírusov.

14.04.2021

Vyhlásenie svetového vVýboru pre ochranu práv vírusov.(ďalej len VPOPV) Nakoľko bedlivé oko mediálnej siedmej veľmoci z nejakého dôvodu ,o ktorom autor tohoto článku pre istotu nechce konšpirovať,prehliadlo túto z pohľadu zvládania dôsledkov pandémie Covid-u veľmi dôležitú informáciu,považuje autor za potrebné zverejniť správu v plnom znení,aby si čitatelia mohli [...]

Homo Paradoxis! ?

12.04.2021

Podtitul Byť,alebo nebyť, aneb na vakcinačnom fronte nič nové aneb prelet nad okakaným dvorčekom. Aj keď nadpis všeličo napovie o obsahu,v skutočnosti autor len použil známy reklamný trik ako ťahák v očakávaní profitu vyjadreného počtom čitateľov a tým aj ovplyvnených makovíc:) In medias res. Vekmi overená skúsenosť velí,čím viac vieš,tým viac si schopnejší [...]

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

babaryka

Chcel vyzvať Lukašenka, teraz mu hrozí 15 rokov za mrežami

22.06.2021 14:29

Bývalý bankár Viktar Babaryka tvrdí, že stíhanie voči nemu je spolitizované.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 12029x
Priemerná čítanosť článkov: 1203x

Autor blogu

Kategórie